624105-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – PRZYGOTOWANIE, DOWÓZ I DYSTRYBUCJA POSIŁKÓW DLA ŻOŁNIERZY I PRACOWNIKÓW WOJSKA W ROKU 2027.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPRZYGOTOWANIE, DOWÓZ I DYSTRYBUCJA POSIŁKÓW DLA ŻOŁNIERZY I PRACOWNIKÓW WOJSKA W ROKU 2027.
BeschreibungPrzygotowanie, dowóz oraz dystrybucja posiłków dla żołnierzy i pracowników w 2027 roku w obiekcie przy ul. Trzmielowickiej 28 we Wrocławiu oraz w miejscowości Jastrzębie (w razie ogłoszenia mobilizacji, wojny, stanu klęski żywiołowej lub sytuacji kryzysowych).
Vorherige Bekanntmachung36438-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający opublikował ogłoszenie wstępne informacyjne w styczniu 2026, jest uprawniony do skrócenia terminu składania ofert, art. 138 ust. 2 punkt 1 Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelPRZYGOTOWANIE, DOWÓZ I DYSTRYBUCJA POSIŁKÓW DLA ŻOŁNIERZY I PRACOWNIKÓW WOJSKA W 2027 ROKU
Optionen
Beschreibung der Optionendo 100% zamówienia podstawowego