See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wybranych elementów asortymentu umundurowania – koszule, bluzy oraz spodnie o charakterze softshell, koszulki oraz podkoszulki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu umundurowania munduru codziennego i wyjściowego: koszule, bluzy oraz spodnie o charakterze softshell, koszulki typu polo oraz podkoszulki t-shirt na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 1 (formularz ofertowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 12 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 3 części.
Interne Kennung: NH.270.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Dostawa koszul z munduru codziennego i wyjściowego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu umundurowania: Dostawa koszul z munduru codziennego i wyjściowego. Koszula biała z długim rękawem damska. Koszula biała z długim rękawem męska. Koszula biała z krótkim rękawem damska. Koszula biała z krótkim rękawem męska. Koszula oliwkowa z długim rękawem damska.. Koszula oliwkowa z długim rękawem męska Koszula oliwkowa z krótkim rękawem damska. Koszula oliwkowa z krótkim rękawem męska. na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 1 (formularz ofertowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 12 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. W ramach realizacji umowy, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu wskazanego w formularzu ofertowym, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia w ilości, która nie będzie przekraczała 100% wartości brutto umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. O skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na piśmie. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu ofertowym - załączniku nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Dostawa bluz oraz spodni o charakterze softshell
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu umundurowania: Dostawa bluz oraz spodni o charakterze softshell: Bluza codzienna damska/męska w kolorze ciemnooliwkowym o charakterze softshell Spodnie codzienne damskie/męskie w kolorze ciemnooliwkowym o charakterze softshell na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 1 (formularz ofertowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 12 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18234000 Hosen, 18235000 Pullover, Strickjacken und ähnliche Waren
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Dostawa koszulek typu polo oraz podkoszulek.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu umundurowania: Dostawa koszulek typu polo oraz podkoszulek: Koszulki damskie i męskie z krótkim rękawem typu polo w kolorze ciemnozielonym. Podkoszulki t-shirt w kolorze ciemnozielonym. na potrzeby jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych na terenie RP. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ. Ilości asortymentu określono w Załączniku nr 1 (formularz ofertowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 12 do SWZ - projekt umowy. Minimalny okres gwarancji na cały asortyment wynosi 12 miesięcy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18331000 T-Shirts, 18333000 Polohemden