2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i montaż sprzętu do wykrywania awarii i niekontrolowanych przecieków z sieci wodociągowej oraz sprzętu związanego z efektywnym wykorzystywaniem zasobów wodnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu zdalnego odczytu wodomierzy oraz monitoringu sieci wodociągowej na terenie Gminy Wiskitki, wraz z zapewnieniem jego funkcjonowania przez okres 120 miesięcy. Zamówienie obejmuje dwie części przedmiotowe realizowane w ramach jednej umowy: – Część I – realizacyjna: dostawa i montaż wodomierzy z modułami radiowymi, dostawa i montaż przepływomierzy z rejestratorami, dostawa urządzeń mobilnych, wdrożenie systemu odczytowego i telemetrycznego, integracja z systemem billingowym Zamawiającego, uruchomienie całości; – Część II – utrzymaniowa: zapewnienie transmisji danych, utrzymanie i hosting systemu odczytowego, utrzymanie sprawności wszystkich punktów pomiarowych, w tym wymiana modułów i baterii oraz legalizacja ponowna wodomierzy – przez okres 120 miesięcy, rozliczane miesięcznym abonamentem za punkt pomiarowy.
Interne Kennung: IR.271.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001