624148-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Pořízení 3 ks kontejnerů s pneumatickými halami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPořízení 3 ks kontejnerů s pneumatickými halami
BeschreibungPořízení 3 ks kontejnerů s pneumatickými halami s příslušenstvím. Každá hala se skládá z 1 ks čelního modulu, 1 ks zadního modulu (pro přední a zadní část haly) a 3 ks centrálních modulů tvořících střední část haly – modulů je celkem 5.
Interne KennungMV-131847/PO-PSM-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 131 odst. 5 ve spojení s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje následující možné změny závazku po dobu trvání kupní smlouvy: a) v případě, že v průběhu trvání smlouvy na veřejnou zakázku, dojde ke změně (snížení/zvýšení) zákonné sazby DPH, bude celková cena předmětu dotčené veřejné zakázky zadávané na základě smlouvy upravena (snížena/zvýšena) tak, aby odpovídala změně zákonné sazby DPH, b) prodloužení termínu plnění předmětu veřejné zakázky v souvislosti s nepředvídatelným nedostatkem personálu a věcí určených pro řádné plnění způsobených epidemií nebo zásahy veřejné moci. V případě, že dodavatel nebude moci dodat bezvadné zboží, dle čl. 4 odst. 1 přílohy č. 2 - Návrhu smlouvy (závazný návrh (vzor) kupní smlouvy), z důvodu vyhlášení nouzového stavu či karanténních nebo jiných opatření veřejné moci, vyhrazuje si zadavatel právo adekvátně prodloužit dobu dodání zboží. Podrobně definováno v čl. 11 odst. 2 přílohy č. 2 - Návrh smlouvy (závazný návrh (vzor) kupní smlouvy). Změna doby dodání bude řádně odůvodněna a odsouhlasena smluvními stranami. Následně bude uzavřen dodatek v souladu s čl. 13. odst. 9 návrhu kupní smlouvy. Zadavatel rovněž upozorňuje, že změny závazku mohou být způsobeny nejen v důsledku nouzového stavu či karanténními nebo jinými opatřeními veřejné moci na území ČR, ale i v důsledku mimořádných opatření v jiných zemích, které mohou mít vliv na dodávky poddodavatelů.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: MV-131847/PO-PSM-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35110000 Firefighting, rescue and safety equipment
Additional classification (cpv): 34221000 Special-purpose mobile containers
5. Lot
Lot: LOT-0002
Options: