624149-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Bauarbeiten – A-17/26; Projektiranje, dobava, vgradnja in podpora vzdrževanju enotnega sistema za obveščanje potnikov na območju javne železniške infrastrukture v Republiki Sloveniji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: A-17/26; Projektiranje, dobava, vgradnja in podpora vzdrževanju enotnega sistema za obveščanje potnikov na območju javne železniške infrastrukture v Republiki Sloveniji
Beschreibung: Projektiranje, dobava, vgradnja in podpora vzdrževanju enotnega sistema za obveščanje potnikov na območju javne železniške infrastrukture v Republiki Sloveniji
Interne Kennung: 43001-116/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 552591
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 43001-116/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 552591