See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu elektronicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu elektronicznego dla jednostek PGL LP. Przedmiot zamówienia obejmuje: sprzęt do wideokonferencji, mobilne komputery dotykowe, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki przenośne, oprogramowanie terenowe oraz akcesoria komputerowe. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3.1-3.3 do SWZ odpowiednio do części. Szacunkowe ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2.1-2.3 (formularz cenowy), odpowiednio do części. Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 543461-2026
Interne Kennung: NH.270.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 Dostawa sprzętu elektronicznego typu 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu elektronicznego dla jednostek PGL LP. Przedmiot zamówienia obejmuje: sprzęt do wideokonferencji, mobilne komputery dotykowe oraz akcesoria komputerowe. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3.1 do SWZ. Szacunkowe ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2.1 (formularz cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji dla części. W ramach realizacji umowy, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu wskazanego w formularzu asortymentowo-cenowym, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 100% wartości brutto umowy. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu asortymentowo-cenowym- załączniku nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: część 2 Dostawa sprzętu elektronicznego typu 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu elektronicznego dla jednostek PGL LP. Przedmiot zamówienia obejmuje: sprzęt do wideokonferencji, mobilne komputery dotykowe, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki przenośne oraz akcesoria komputerowe. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3.2 do SWZ. Szacunkowe ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2.2 (formularz cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.
Los: LOT-0003
Titel: część 3 Dostawa sprzętu elektronicznego typu 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu elektronicznego dla jednostek PGL LP. Przedmiot zamówienia obejmuje: mobilne komputery dotykowe, drukarki przenośne, oprogramowanie terenowe. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 3.3 do SWZ. Szacunkowe ilości asortymentu określono w Załączniku nr 2.3 (formularz cenowy). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jaką może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 10 do SWZ - projekt umowy.