2. Verfahren
Verfahren
Titel: Armaturen Openbare Verlichting
Beschreibung: Aanschaf van armaturen Openbare Verlichting de maximale omvang bedraag3300 stuks, verdeeld over kegel-, beker- en kofferarmaturen
Interne Kennung: 5520250903PVE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928530 Straßenlaternen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Armaturen Openbare Verlichting Perceel 01 Koffer
Beschreibung: Aanschaf van kofferarmaturen Openbare Verlichting de maximale omvang bedraagt 3300 stuks, verdeeld over kegel-, beker- en kofferarmaturen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Armaturen Openbare Verlichting Perceel 02 Kegel
Beschreibung: Aanschaf van kegelarmaturen Openbare Verlichting de maximale omvang bedraagt 3300 stuks, verdeeld over kegel-, beker- en kofferarmaturen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Armaturen Openbare Verlichting Perceel 03 Beker
Beschreibung: Aanschaf van bekerarmaturen Openbare Verlichting de maximale omvang bedraagt 3300 stuks, verdeeld over kegel-, beker- en kofferarmaturen
Interne Kennung: 3