2. Verfahren
Verfahren
Titel: Busvervoer
Beschreibung: De opdracht omvat het verzorgen van het busvervoer voor eendaagse activiteiten (binnen- en buitenland) en enkele busritten voor meerdaagse activiteiten (binnen- en buitenland). Onderstaande zaken behoren niet tot de scope: • Taxivervoer • Huur van een (9) persoonsbus zonder chauffeur. • Pakketreizen (totaalpakketten waarbij vervoer en accommodatie in één geboekt worden). Zie aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Twee (2) maal twaalf (12) maanden
624191-2026 - Mededinging
Nederland – Personenvervoer zonder dienstregeling – Busvervoer
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Busvervoer
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60140000 Personenvervoer zonder dienstregeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Twee (2) maal twaalf (12) maanden