See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginių bei socialinių - kultūrinių programų organizavimo ir aptarnavimo paslaugos
Beschreibung: Pirkimas Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginių bei socialinių kultūrinių programų organizavimo ir aptarnavimo paslaugoms 2027 metais įsigyti. Pirkimo objektas apima tarptautinių renginių planavimo, organizavimo, techninio aptarnavimo, dalyvių maitinimo, apgyvendinimo, vertimo, socialinių kultūrinių programų ir kitų susijusių paslaugų teikimą pagal Perkančiosios organizacijos poreikį.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0