See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Krasiczyn w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Krasiczyn w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i zakończenia realizacji umowy: 02.01.2026 r. – 31.12.2026 r.
Interne Kennung: ZG.270.1.3.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Cisowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Cisowa obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Grochowce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Grochowce obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0003
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Kormanice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Kormanice obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0004
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Kupna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Kupna obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0005
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Krzeczkowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Krzeczkowa obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0006
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Olszany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Olszany obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0007
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Prałkowce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Prałkowce obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0008
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Rokszyce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Rokszyce obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0009
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Leonka - pakiet specjalistyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Leonka obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
Los: LOT-0010
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Bełwin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Bełwin obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0011
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Korytniki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Korytniki obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0012
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Łętownia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Łętownia obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0013
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Średnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Średnia obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.
Los: LOT-0014
Titel: Usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Wapowce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej w Leśnictwie Wapowce obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna.