2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12– frakcja wysokokaloryczna (preRDF) z odpadów komunalnych zmieszanych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i przetwarzania odpadów w instalacji do produkcji paliwa alternatywnego, sklasyfikowanych zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzone w Instalacji komunalnej RCO Krosno w procesie mechanicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych.
Interne Kennung: DZ-2300-23/RCO/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i przetwarzania odpadów w instalacji do produkcji paliwa alternatywnego, sklasyfikowanych zgodnie z aktualnym katalogiem odpadów – pod kodem ex 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, wytworzone w Instalacji komunalnej RCO Krosno w procesie mechanicznego przetwarzania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych. 2. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia: a) Przewidywana do przekazania, w czasie trwania niniejszego zamówienia, łączna ilość odpadów wynosi ok 1.200 Mg odpadów odbiór dzienny od 21 Mg do 50 Mg, (od poniedziałku do piątku w zależności od potrzeb Zamawiającego), Zamawiający zastrzega sobie prawo do przekazania mniejszej ilości odpadów przy czym wielkość ta nie będzie mniejsza niż 850 Mg. b) odpady te stanowić będą tzw. frakcję preRDF. Odpady wytwarzane będą w procesie mechanicznego i ręcznego przetwarzania, w wyniku którego usunięte ze strumienia zostaną frakcje: szkło, duże folie i kartony, metale żelazne i nieżelazne. Odpad zawierać będzie m.in. lekkie frakcje surowcowe nie nadające się do recyklingu, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w rozdziale IV SWZ.
624224-2026 - Competition
Poland – Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services – Odbiór i przetwarzanie odpadów o kodzie ex 19 12 12– frakcja wysokokaloryczna (preRDF) z odpadów komunalnych zmieszanych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierDZ-2300-23/RCO/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
LotLOT-0001