624250-2026 - Wettbewerb
Polen – Büromöbel – Dostawa i montaż mebli biurowych, laboratoryjnych oraz wyposażenia do budynku S-1 AGH w Krakowie - KC-DE-zp.25.431.2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż mebli biurowych, laboratoryjnych oraz wyposażenia do budynku S-1 AGH w Krakowie - KC-DE-zp.25.431.2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, wniesienie i montaż mebli biurowych, laboratoryjnych, kuchennych, krzeseł, foteli, sof oraz drobnego wyposażenia do budynku S-1 (zgodnie z szczegółowym opisem zał. A i kalkulacją cenową - zał. 1A) Zamówienie musi zostać zrealizowane w terminie do 70 dni od daty podpisania umowy.
Interne KennungKC-DE-zp.25.431.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://www.dzp.agh.edu.pl/ platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa i montaż mebli biurowych, laboratoryjnych oraz wyposażenia do budynku S-1 AGH w Krakowie - zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji: do 70 dni od daty podpisania umowy