2. Verfahren
Verfahren
Titel: Granskning, ST-tjänstgöring
Beschreibung: Upphandling avser ramavtal avseende att granska kvaliteten i specialiseringstjänstgöringen och omfattar ST-utbildning inom angivna verksamheter inom Region Västerbotten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126980:Lot:1