2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZVAJANJE DEL V ZIMSKI SLUŽBI – SEZONA 2026/2027
Beschreibung: Izvajanje del v zimski službi v zimski sezoni 2026/2027. Podrobneje sta vsebina in obseg naročila določena v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: JN-78923
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 552903