See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PN-23/26 Usługa serwisu pogwarancyjnego urządzeń medycznych, niezbędnych upgrade-ów w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Medycyny Nuklearnej oraz na oddziale Radioterapii.
Beschreibung: Usługa serwisu pogwarancyjnego urządzeń medycznych, niezbędnych upgrade-ów w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej i Medycyny Nuklearnej oraz na oddziale Radioterapii.
Vorherige Bekanntmachung: 499935-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Wykonanie usługi serwisowej pogwarancyjnej urządzenia medycznego tj. tomograf komputerowy
Beschreibung: Wykonanie usługi serwisowej pogwarancyjnej urządzenia medycznego tj. tomograf komputerowy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Wykonanie usługi serwisowej oraz niezbędnych upgrade-ów urządzeń medycznych tj. rezonans magnetyczny
Beschreibung: Wykonanie usługi serwisowej oraz niezbędnych upgrade-ów urządzeń medycznych tj. rezonans magnetyczny
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Wykonanie usługi serwisowej pogwarancyjnej urządzenia medycznego tj. mammograf
Beschreibung: Wykonanie usługi serwisowej pogwarancyjnej urządzenia medycznego tj. mammograf
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Wykonanie usługi serwisowej aparatów USG
Beschreibung: Wykonanie usługi serwisowej aparatów USG
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Wykonanie usługi serwisowej oraz niezbędnych upgrade-ów Syngo.via oraz stacji opisowych mammograficznych, stacjach opisowych i syngo.plaza
Beschreibung: Wykonanie usługi serwisowej oraz niezbędnych upgrade-ów Syngo.via oraz stacji opisowych mammograficznych, stacjach opisowych i syngo.plaza
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Wykonanie usługi serwisowej oraz niezbędnych upgrade-ów urządzenia medycznego tj. aparat RTG
Beschreibung: Wykonanie usługi serwisowej oraz niezbędnych upgrade-ów urządzenia medycznego tj. aparat RTG
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – Wykonanie usługi serwisowej urządzeń medycznych tj. tomograf komputerowy oraz stacja wirtualnej symulacji z laserami
Beschreibung: Wykonanie usługi serwisowej urządzeń medycznych tj. tomograf komputerowy oraz stacja wirtualnej symulacji z laserami
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – Wykonanie usługi serwisowej urządzenia medycznego tj. Cios Spin
Beschreibung: Wykonanie usługi serwisowej urządzenia medycznego tj. Cios Spin