624295-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Usługa serwisowa linii do kopertowania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa serwisowa linii do kopertowania
BeschreibungUsługa serwisowa linii do kopertowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 1A do SWZ.
Interne Kennung993200.271.158.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungUsługa serwisowa linii do kopertowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty został w Załączniku nr 1A do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość, w ramach prawa opcji, zwiększenia w okresie świadczenia usługi serwisowej zakładanej ilości produkcji od 30 000 001 do 42 500 000 zakopertowań. Szczegóły określające prawo opcji zostały wskazane w rozdziale 5 Specyfikacji warunków zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy.