2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu repertoryjno-biurowego na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Gdańsku oraz Sądu Okręgowego w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie kompleksowego systemu repertoryjno-biurowego (dalej jako System) wraz z migracją danych z obecnie eksploatowanego systemu repertoryjno-biurowego do Systemu oraz rocznym wsparciem informatycznym i przeprowadzeniem szkoleń dla pracowników Sądu Apelacyjnego w Gdańsku oraz Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) dostawę Systemu i jego wdrożenie oraz dokonanie migracji danych z obecnie eksploatowanego systemu repertoryjno-biurowego SAWA do Systemu; 2) udzielenie otwartej, niewyłącznej, bezterminowej Licencji bez limitu ilości stanowisk na opisane w OPZ moduły Systemu; 3) przeprowadzenie szkoleń z obsługi Systemu, zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentach zamówienia; 4) świadczenie usługi opieki informatycznej, dotyczącej Systemu, przez okres 12 miesięcy od dnia wdrożenia Systemu - na rzecz Sądu Apelacyjnego w Gdańsku oraz Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. 3. Szczegółowo zakres oraz opis przedmiotu zamówienia określony został Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do OFERTY. 4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: I.261.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Bezpośrednią przyczyną skrócenia terminu jest unieważnienie poprzedniego postępowania, które nastąpiło z przyczyn formalnych, niezależnych od Zamawiającego. Unieważnienie postępowania spowodowało konieczność ponownego przeprowadzenia procedury udzielenia zamówienia, a tym samym istotne ograniczenie czasu pozostającego na realizację kolejnych etapów przedsięwzięcia. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że wdrożenie systemu jest procesem złożonym i wieloetapowym, wymagającym odpowiedniego czasu na realizację prac wdrożeniowych, konfigurację i integrację systemu, migrację danych, przeprowadzenie testów, szkolenia użytkowników oraz przygotowanie systemu do uruchomienia produkcyjnego. Każde dalsze przesunięcie terminu wyboru wykonawcy i zawarcia umowy będzie bezpośrednio wpływało na możliwość realizacji tych czynności w pierwotnie zakładanych terminach.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72253200 Systemunterstützung, 79632000 Personalschulung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 79632000 Personalschulung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach niniejszego zamówienia, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust.1 ustawy Pzp. Zwiększenie zakresu zamówienia w ramach prawa opcji obejmuje dostawę Systemu, o którym mowa w niniejszym rozdziale SWZ. Realizacja zakresu zamówienia objętego opcją uzależniona jest od wzrostu zapotrzebowania Zamawiającego lub jednostek sądownictwa oraz posiadanych środków. Zakres zamówienia objęty prawem opcji ograniczony jest na rzecz sądów funkcjonalnych Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, tj.: 1) Sąd Rejonowego w Mogilnie; 2) Sąd Rejonowego w Nakle nad Notecią; 3) Sąd Rejonowego w Tucholi; 4) Sąd Rejonowego w Szubinie; 5) Sąd Rejonowego w Żninie. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia objętego opcją zawarte zostały we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Termin wykonania zamówienia w zakresie objętym prawem opcji – do 21 grudnia 2027 r.