624317-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – (DFP.271.152.2026.AMW) Dostawa materiałów zużywalnych do systemu robotycznego będącego własnością Szpitala Uniwersyteckiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel(DFP.271.152.2026.AMW) Dostawa materiałów zużywalnych do systemu robotycznego będącego własnością Szpitala Uniwersyteckiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów zużywalnych do systemu robotycznego będącego własnością Szpitala Uniwersyteckiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera arkusz cenowy, stanowiący załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne KennungDFP.271.152.2026.AMW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Nożyczki - 100 opakowań ; 2. Kleszczyki - 38 opakowań ; 3. Kleszczyki - 35 opakowań ; 4. Kleszcze - 29 opakowań ; 5. Imadło - 70 opakowań ; 6. Sterylna osłona nożyc - 100 opakowań ; 7. Sterylna uszczelka - 285 opakowań ; 8. Sterylny pokrowiec - 200 opakowań ; 9. Sterylny pokrowiec - 50 opakowań ; 10. Kabel - 4 opakowania ; 11. Kabel - 4 opakowania ; 12. Kleszcze - 38 opakowań ; 13. Kleszcze - 7 opakowań ; 14. Klipsownica - 1 opakowanie ; 15. Klipsownica - 4 opakowania ; 16. Haczyk - 3 opakowania ; 17. Narzędzie bipolarne - 71 opakowań ; 18. Sterylny stapler - 57 opakowań ; 19. Sterylny magazynek - 111 opakowań ; 20. Sterylny stapler - 10 opakowań ; 21. Sterylny magazynek - 18 opakowań ; 22. Sterylny reducer - 67 opakowań ; 23. Kaniula - 3 opakowania ; 24. Tępy obturator - 3 opakowania ; 25. Imadło - 2 opakowania ; 26. Sterylny ssak robotyczny - 1 opakowanie ; 27. Kaniula - 8 opakowań ; 28. Obturator tępy - 2 opakowania ; 29. Szpatuła monopolarna - 1 opakowanie ; 30. Zakrzywiony dwubiegunowy dysektor - 1 opakowanie ; 31. Mikroszczypczyki - 1 opakowanie ; 32. Kleszczyki - 1 opakowanie ; 33. Kleszczyki - 1 opakowanie ; 34. Klipsownica - 1 opakowanie ; 35. Imadło - 1 opakowanie ; 36. Imadło - 1 opakowanie ; 37. Spinak - 1 opakowanie ; 38. Kleszczyki - 1 opakowanie ; 39. Kleszcze - 1 opakowanie ; 40. Kleszczyki - 1 opakowanie ; 41. Nożyce - 1 opakowanie ; 42. Nożyczki - 1 opakowanie ; 43. Szczypce - 1 opakowanie ; 44. Retraktor - 1 opakowanie ; 45. Kleszcze - 1 opakowanie ; 46. Kleszcze - 1 opakowanie ; 47. Obturator - 1 opakowanie ; 48. Obturator - 1 opakowanie ; 49. Sterylny stapler - 1 opakowanie ; 50. Stożek hasson - 1 opakowanie ; 51. Stożek hasson - 1 opakowanie ; 52. Kaniula - 1 opakowanie ; 53. Kaniula - 1 opakowanie ; 54. Kaniula - 1 opakowanie ; 55. Obturator - 1 opakowanie ; 56. Obturator - 1 opakowanie ; 57. Obturator - 1 opakowanie ;