See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 16/PN/2026 - Zakup urządzeń medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 - Zadanie 1 podział na 16 części -Poradnie: Kardiologiczna; Chorób Płuc; Neurologiczna; Chirurgiczna; Ortopedyczna; Urologiczna; Alergologiczna; Okulistyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Zakup urządzeń medycznych dla SP ZOZ MSWiA w Kielcach im. św. Jana Pawła II w ramach projektu FEnIKS.06.01_IP.03-0023/25 - Zadanie 1 podział na 16 części -Poradnie: Kardiologiczna; Chorób Płuc; Neurologiczna; Chirurgiczna; Ortopedyczna; Urologiczna; Alergologiczna; Okulistyczna” - 16/PN/2026. Zamówienie jest podzielone na 16 części i obejmuje dostawę: Nazwa ilość Kod CPV Część 1 [4] System holterowski - 1 szt. 1 szt. 33123200-0 Część 2 [6] System prób wysiłkowych 1 szt. 33124110-9 Część 3 [7] Aparat EKG 1 szt. 33123200-0 Część 4 [9] Spirometr 1 szt. 33124100-6 Część 5 [12] Aparat USG 2szt 33112200-0 Część 6 [14] System holterowski 1szt 33124100-6 Część 7 [21] Platforma do elektrochirurgii 1szt 33161000-6 Część 8 [23] Piła do gipsu 1szt 33196000-0 Część 9 [25] Autoklaw 1szt 33191110-9 Część 10 [31] Aparat do termoterapii prostaty 1szt 33125000-2 Część 11 [35] Zestaw toru wizyjnego wraz z endoskopami i ureterorenoskopami 1szt 33168000-5 Część 12 [40] Spirometr 1szt 33124100-6 Część 13 [54] lampa szczelinowa z tonometrem 1szt 33122000-1 Część 14 [55] Laser okulistyczny YAG/SLT 1szt 33128000-3 Część 15 [56] Tonometr 1szt 33121000-4 Część 16 [57] Autorefraktometr 1szt 33124100-6 Szczegółowy opis przedmiotu jest podany w załącznik nr 2 – Formularz asortymentowo-cenowy - Szczegółowe parametry techniczne.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138. 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 [4] System holterowski - 1 szt.
Beschreibung: Część 1 [4] System holterowski - 1 szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 [6] System prób wysiłkowych
Beschreibung: Część 2 [6] System prób wysiłkowych 1 szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 [7] Aparat EKG 1 szt.
Beschreibung: Część 3 [7] Aparat EKG 1 szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 [9] Spirometr 1 szt.
Beschreibung: Część 4 [9] Spirometr 1 szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 [12] Aparat USG 2szt
Beschreibung: Część 5 [12] Aparat USG 2szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 [14] System holterowski 1szt.
Beschreibung: Część 6 [14] System holterowski 1szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 [21] Platforma do elektrochirurgii 1szt
Beschreibung: Część 7 [21] Platforma do elektrochirurgii 1szt Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 [23] Piła do gipsu 1szt
Beschreibung: Część 8 [23] Piła do gipsu 1szt Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 [25] Autoklaw 1szt
Beschreibung: Część 9 [25] Autoklaw 1szt Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 [31] Aparat do termoterapii prostaty 1szt
Beschreibung: Część 10 [31] Aparat do termoterapii prostaty 1szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 [35] Zestaw toru wizyjnego wraz z endoskopami i ureterorenoskopami 1szt
Beschreibung: Część 11 [35] Zestaw toru wizyjnego wraz z endoskopami i ureterorenoskopami 1szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 [40] Spirometr 1szt
Beschreibung: Część 12 [40] Spirometr 1szt Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 [54] lampa szczelinowa z tonometrem 1szt.
Beschreibung: Część 13 [54] lampa szczelinowa z tonometrem 1szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33122000 Ophtalmologische Geräte
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 [55] Laser okulistyczny YAG/SLT 1szt
Beschreibung: Część 14 [55] Laser okulistyczny YAG/SLT 1szt Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 [56] Tonometr 1szt.
Beschreibung: Część 15 [56] Tonometr 1szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Haupteinstufung (cpv): 33121000 System zur ambulanten Langzeitaufzeichnung
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 [57] Autorefraktometr 1szt.
Beschreibung: Część 16 [57] Autorefraktometr 1szt. Zgodnie z art.257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane