2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kozy oraz wyposażenie gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kozy oraz wyposażenie gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ i nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.1.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 44613800 Abfallcontainer, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kozy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kozy, począwszy od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Wyposażenie gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) oraz transport i zagospodarowanie odpadów z PSZOK
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Kozy, począwszy od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 44613800 Abfallcontainer