62434-2025 - Wettbewerb
Polen – Pestizide – Dostawa repelentu do ochrony drzew leśnych przed zwierzyną leśną.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa repelentu do ochrony drzew leśnych przed zwierzyną leśną.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa repelentu do ochrony drzew leśnych przed zwierzyną leśną do jednostek Lasów Państwowych na terenie RP. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ - wzór umowy. Produkt - repelent w formie emulsji o właściwościach odstraszających, przeznaczony do ochrony obszarów leśnych przed zgryzaniem przez zwierzynę łowną (sarny i jelenie) oraz spałowaniem przez jelenie i osmykiwaniem przez sarny. Szacowana ilość – 20 000 litrów (w opakowaniach 5 lub10 litrowych). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią szacunkowe maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Rzeczywista ilość zamówionego repelentu będzie wynikała z bieżących potrzeb.
Interne KennungNH.270.26.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24451000 Pestizide
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy repelentu do ochrony drzew leśnych przed zwierzyną leśną.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa repelentu do ochrony drzew leśnych przed zwierzyną leśną do jednostek Lasów Państwowych na terenie RP. Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 7 do SWZ - wzór umowy. Produkt - repelent w formie emulsji o właściwościach odstraszających, przeznaczony do ochrony obszarów leśnych przed zgryzaniem przez zwierzynę łowną (sarny i jelenie) oraz spałowaniem przez jelenie i osmykiwaniem przez sarny. Szacowana ilość – 20 000 litrów (w opakowaniach 5 lub10 litrowych). Podane ilości przedmiotu zamówienia stanowią szacunkowe maksymalne ilości przedmiotu zamówienia, jakie może zamówić Zamawiający i służą do porównania i oceny ofert. Rzeczywista ilość zamówionego repelentu będzie wynikała z bieżących potrzeb. Szczegółowy opis zawiera SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenW ramach realizacji umowy i w terminach w niej przewidzianych, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania i wyczerpania ilości asortymentu objętego umową, Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy asortymentu będącego przedmiotem zamówienia („Opcja”). Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 20% wartości brutto umowy. O skorzystaniu przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca zostanie powiadomiony na piśmie. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji będzie cena jednostkowa określona w formularzu ofertowym- załączniku nr 1 do SWZ.