See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci kolei wąskotorowych) na rzecz Polskiej Grupy Górniczej S.A Oddział KWK Bolesław Śmiały w okresie 24 miesięcy
Beschreibung: Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci kolei wąskotorowych) na rzecz Polskiej Grupy Górniczej S.A Oddział KWK Bolesław Śmiały w okresie 24 miesięcy
Interne Kennung: 402400772
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste