See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZVEDBENA DOKUMENTACIJA I OPREMA ZA IZLOŽBE "CENTAR PEŠKARIJA"
Beschreibung: Predmet nabave je realizacija koncepcije stalne izložbe i opremanje stalnog postava Peškarije u prostoru Tržnice Zadar. Realizacija projekta se odnosi na dobavu, isporuku, montažu, instalaciju, programiranje, razradu i integraciju sustava do pune funkcionalnosti te puštanje u rad i edukaciju korisnika, sve sukladno detaljnim opisima, vrstama i količinama određenim u troškovniku. U svrhu realizacije projekta predviđa se izrada: grafika, produkt dizajna, IT i multimedije, rasvjetnog sustava, vizualnih i tekstualnih sadržaja.
Interne Kennung: JN-21/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave obuhvaća realizaciju koncepcije stalne izložbe i opremanje stalnog postava Peškarije u prostoru Tržnice Zadar. Realizacija projekta se odnosi na dobavu, isporuku, montažu, instalaciju, programiranje, razradu i integraciju sustava do pune funkcionalnosti te puštanje u rad i edukaciju korisnika, sve sukladno detaljnim opisima, vrstama i količinama određenim u troškovniku. U svrhu realizacije projekta predviđa se izrada: grafika, produkt dizajna, IT i multimedije, rasvjetnog sustav, vizualnih i tekstualnih sadržaja. Predmet nabave također obuhvaća otklanjanje kvarova i nedostataka u jamstvenom roku. Naručitelj zahtjeva da sva oprema i popratne radnje instalacije/ugradnje opreme koje su predmet ovog postupka javne nabave imaju minimalni jamstveni rok u trajanju od 24 mjeseca. Navedeni jamstveni rok obuhvaća jamstvo na opremu koja je predmet nabave, kao i jamstvo na popratne poslove instalacije/ugradnje opreme zajedno sa cjelokupnom isporučenom i ugrađenom opremom. U periodu trajanja jamstvenog roka, odabrani ponuditelj je dužan odazvati se na servisnu intervenciju u vremenu ponuđenom sukladno kriteriju za odabir ponude.