624371-2026 - Ergebnis
Kroatien – Impfstoffe für die Veterinärmedizin – Nabava, skladištenje i distribucija cjepiva protiv zaraznih bolesti životinja
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava, skladištenje i distribucija cjepiva protiv zaraznih bolesti životinja
Beschreibung: Nabava, skladištenje i distribucija cjepiva protiv zaraznih bolesti životinja
Interne Kennung: 29/2026/VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651690 Impfstoffe für die Veterinärmedizin
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Naručitelj nabavlja cjepivo za zaštitu domaćih životinja od bedrenice, u količini od 179 600 doza potrebnih za zaštitu goveda starijih od 2 mjeseca, sve sukladno detaljnom opisu predmeta nabave u Tehničkoj specifikaciji i Troškovniku. Predmet nabave uključuje isporuku cjepiva, skladištenje cjepiva u propisanim uvjetima te njegovu distribuciju do krajnjih korisnika - ovlaštenih veterinarskih organizacija na području RH, sukladno uputama naručitelja. Također, predmet nabave uključuje i eventualne troškove zbrinjavanja neutrošenog cjepiva, u slučaju da sve nabavljene količine ne budu potrošene (sukladno zahtjevima naručitelja) do isteka roka valjanosti.