624372-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – NAKLÁDÁNÍ S ODPADY VE SPRÁVNÍM ÚZEMÍ MĚSTA HORNÍ BŘÍZA 2026-2031
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNAKLÁDÁNÍ S ODPADY VE SPRÁVNÍM ÚZEMÍ MĚSTA HORNÍ BŘÍZA 2026-2031
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření 3 (tří) smluv o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady, jejichž závazný text tvoří přílohu č.1, 2 a 3 zadávací dokumentace, přičemž předmětem plnění uvedené smlouvy je zajištění kompletních služeb v oblasti odpadového hospodářství pro zadavatele. Předmět plnění veřejné zakázky je ve všech podrobnostech včetně podrobného vymezení požadovaných služeb, podrobného vymezení druhů odpadů, jichž se poskytování služeb týká, podrobného vymezení dalších povinností účastníka, obchodních, platebních a jiných smluvních podmínek, vymezen touto zadávací dokumentací a závazným textem jednotlivých Smluv o poskytování služeb v oblasti nakládání s odpady, které tvoří přílohu č.1, č.2 a č.3 zadávací dokumentace. Smlouva č.1: Směsný komunální odpad Smlouva č.2: Separovaný odpad Smlouva č.3: Odpad ze sběrného dvora Více zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001