624374-2026 - Ergebnis
Estland – Wartung von Straßenbeleuchtungen – Narva linna välisvalgustuse hooldustööd 2027-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Narva linna välisvalgustuse hooldustööd 2027-2028
Beschreibung: Hanke objektiks on Narva linna tänavavalgustusvõrgu aastaringne hooldus lepinguperioodil hankelepingus sätestatud tingimustel ja korras. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313328-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000