624384-2026 - Wettbewerb
Polen – Blutbeutel – Dostawa jednorazowych, jednoigłowych sterylnych zestawów umożliwiających pobieranie osocza metodą automatycznej plazmaferezy z pojedynczego wkłucia z płynem antykoagulacyjnym i igłami w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa jednorazowych, jednoigłowych sterylnych zestawów umożliwiających pobieranie osocza metodą automatycznej plazmaferezy z pojedynczego wkłucia z płynem antykoagulacyjnym i igłami w okresie 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
BeschreibungZadanie 1: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy wraz z dzierżawą kompatybilnych separatorów osoczowych, Zadanie 2: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach DIGIPLA, Zadanie 3: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach AURORA. płynami.”
Interne Kennung09/P/1-3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194000 Geräte und Instrumente für Transfusion und Infusion
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy wraz z dzierżawą kompatybilnych separatorów osoczowych,
BeschreibungZadanie 1: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy wraz z dzierżawą kompatybilnych separatorów osoczowych,
Interne Kennung09/P/1/2026
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części w ilości do maksymalnie 30% wartości zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną wykorzystane przez Zamawiającego. 3. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach DIGIPLA
BeschreibungZadanie 2: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach DIGIPLA
Interne Kennung09/P/2/2026
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części w ilości do maksymalnie 30% wartości zamówienia podstawowego z możliwością jej przedłużenia w przypadku skorzystania z prawa opcji o kolejne 10 miesięcy, pod warunkiem poinformowania Wykonawcy w trakcie trwania umowy o woli skorzystania z opcji, nie później niż przed zakończeniem pierwotnej umowy. 2. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego; W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, wynagrodzenie Wykonawcy obejmować będzie tylko te ilości, które faktycznie zostaną wykorzystane przez Zamawiającego. 3. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte opcją będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym.
LosLOT-0003
TitelZadanie 3: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach AURORA
BeschreibungZadanie 3: Dostawa jednorazowych zestawów z niezbędnymi akcesoriami do pobierania osocza metodą automatycznej plazmaferezy na separatorach AURORA
Interne Kennung09/P/3/2026