See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gastro – školní jídelny Slaný
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž, demontáž a přesun vybavení školní kuchyně a jídelny v objektech školní jídelny Rabasova, Na sadech a výdejny jídel Grand ve Slaném. Veřejná zakázka bude probíhat v koordinaci s veřejnou zakázkou: „Rekonstrukce školní jídelny Slaný“. Dodavatel je povinen koordinovat relevantní kroky s touto veřejnou zakázkou. Podrobnosti jsou uvedeny v příloze zadávací smlouvy s názvem Závazný vzor smlouvy. Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Projektová dokumentace, Soupis stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr a Závazný vzor smlouvy.
Interne Kennung: Gastro – školní jídelny Slaný
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001