2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie z podziałem na 2 części: Część I – Dostawa i wdrożenie e-usług i komponentów backoffice Część II – Dostawa i wdrożenie systemu telemetrycznego, zarządzania energią i cyberbezpieczeństwem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie. Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część I – dostawa i wdrożenie e-usług i komponentów backoffice Zamówienie obejmuje: 1) Analizę przedwdrożeniową dla części I, 2) E-usługi poziom 4, 3) E-usługi poziom 5, 4) Wytworzenie API mapa źródeł wody pitnej i udostępnienie zasobów producentom aplikacji dla biegaczy, rowerzystów, posiadaczy psów, 5) Opracowanie wymagań WCAG 2.1., 6) Infrastruktura dla systemu, w tym przestrzeń dyskowa (macierz dyskowa) szt. 1, deduplikator szt. 1., 7) Rozwiązanie bazodanowe dla nowych e-usług, 8) Wirtualne Biuro Obsługi Klienta – eConsultant, 9) Geoportal Open Data. Część II – dostawa i wdrożenie systemu telemetrycznego, zarządzania energią i cyberbezpieczeństwem Zamówienie obejmuje: 1) Analizę przedwdrożeniową dla części II, 2) System nadzoru telemetrii, 3) Zakup i montaż wodomierzy, przepływomierzy oraz modułów teletransmisji danych z montażem oraz układem pomiaru wody, 4) Zakup i wdrożenie oprogramowania klasy BMS, 5) Zakup oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa, 6) Zakup urządzeń z zakresu cyberbezpieczeństwa, 7) Zakup szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I i II stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: PZP.262.25.2025.ES
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237400 Datenerfassungszubehör, 71621000 Technische Analysen oder Beratung, 72263000 Software-Implementierung, 38421100 Wasserzähler, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 38820000 Fernsteuerungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie z podziałem na 2 części: Część I – Dostawa i wdrożenie e-usług i komponentów backoffice
Beschreibung: Część I – dostawa i wdrożenie e-usług i komponentów backoffice Zamówienie obejmuje: 1) Analizę przedwdrożeniową dla części I, 2) E-usługi poziom 4, 3) E-usługi poziom 5, 4) Wytworzenie API mapa źródeł wody pitnej i udostępnienie zasobów producentom aplikacji dla biegaczy, rowerzystów, posiadaczy psów, 5) Opracowanie wymagań WCAG 2.1., 6) Infrastruktura dla systemu, w tym przestrzeń dyskowa (macierz dyskowa) szt. 1, deduplikator szt. 1, 7) Rozwiązanie bazodanowe dla nowych e-usług, 8) Wirtualne Biuro Obsługi Klienta – eConsultant, 9) Geoportal Open Data.
Interne Kennung: PZP.262.25.I.2025.ES
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237400 Datenerfassungszubehör, 71621000 Technische Analysen oder Beratung
Los: LOT-0002
Titel: Zwiększenie dostępności usług publicznych oraz bezpieczeństwa świadczenia e-usług w PWiK Sp. z o.o. w Olsztynie z podziałem na 2 części: Część II – Dostawa i wdrożenie systemu telemetrycznego, zarządzania energią i cyberbezpieczeństwem
Beschreibung: Część II – dostawa i wdrożenie systemu telemetrycznego, zarządzania energią i cyberbezpieczeństwem Zamówienie obejmuje: 1) Analizę przedwdrożeniową dla części II, 2) System nadzoru telemetrii, 3) Zakup i montaż wodomierzy, przepływomierzy oraz modułów teletransmisji danych z montażem oraz układem pomiaru wody, 4) Zakup i wdrożenie oprogramowania klasy BMS, 5) Zakup oprogramowania z zakresu cyberbezpieczeństwa, 6) Zakup urządzeń z zakresu cyberbezpieczeństwa, 7) Zakup szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: PZP.262.25.II.2025.ES
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 38421100 Wasserzähler, 32230000 Funksendegeräte mit eingebautem Empfangsgerät, 38820000 Fernsteuerungsgeräte, 71621000 Technische Analysen oder Beratung