See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego oraz wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego dla SPZOZ w Sanoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : zakup o charakterze sukcesywnym sprzętu medycznego jednorazowego użytku i wielokrotnego użytku oraz sprzętu medycznego wszczepialnego, implantów dla SPZOZ w Sanoku –wraz z jego dostarczeniem na koszt i ryzyko Wykonawcy do Magazynu SPZOZ w Sanoku, ul. 800-lecia 26, z podziałem zamawianego asortymentu na poszczególne pakiety, Wspólny słownik zamówień: CPV – 33.19.00.00-8 - różne urządzenia i produkty medyczne CPV – 33.14.00.00-3 - materiały medyczne CPV – 33.14.10.00-0 - jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne CPV - 33.18.41.00-4 - Implanty chirurgiczne Zaoferowane wyroby muszą być dopuszczone do obrotu lub używania zgodnie z obowiązującymi przepisami. 2. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w formularzu cenowym przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorze umowy załącznik nr 4 do SWZ stanowiącym integralną część SWZ. Podane w formularzu cenowym ilości są wartościami szacunkowymi/prognozowanymi, które w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmniejszeniu w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy gwarantuje zamówienia na poziomie minimum 25% wartości zawartej umowy. 3. Wykonawca zaoferuje 60 dniowy termin płatności od daty wystawienia prawidłowej faktury VAT oraz zaoferuje okres niezmienności cen przez okres obowiązywania umowy. 4. Jeżeli Wykonawca stwierdzi, że w treści SWZ (w tym w załącznikach), w zakresie dotyczącym opisu przedmiotu zamówienia, jest mowa o znaku towarowym, patencie lub pochodzeniu, źródle lub szczególnym procesie charakteryzującym konkretny produkt przyjmuje się, że wskazaniu takiemu towarzyszy wy-raz: „lub równoważne”. Za asortyment równoważny Zamawiający uzna ten, który posiada te same lub lepsze od opisanych w SWZ parametry techniczne i jakościowe, a jego zastosowanie nie wpłynie w negatywny sposób na prawidłowe funkcjonowanie/użycie asortymentu zgodnie z jego przeznaczeniem. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest ob-owiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego oraz nie spowodują poniesienia dodatkowych kosztów z tytułu ich użycia. W każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Wykonawca powinien przyjąć, że odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.
Vorherige Bekanntmachung: 396280-2026
Interne Kennung: SPZOZ/PN/09/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: strzykawki typu Luer Lock do kontrastu
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym strzykawki typu Luer Lock do kontrastu. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 7
Los: LOT-0013
Titel: implanty do zespoleń kostnych
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym implanty do zespoleń kostnych. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 8
Los: LOT-0014
Titel: systemy tytanowe do stabilizacji przynasadowej kręgosłupa- protezy, implanty
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym systemy tytanowe do stabilizacji przynasadowej kręgosłupa- protezy, implanty. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 9
Los: LOT-0015
Titel: implanty do stabilizacji kręgosłupa I
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym implanty do stabilizacji kręgosłupa I. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 10
Los: LOT-0016
Titel: implanty do stabilizacji kręgosłupa II
Beschreibung: zakup o charakterze sukcesywnym implanty do stabilizacji kręgosłupa II. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu przedmiotu zamówienia, cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne Kennung: pakiet nr 11