2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikroskopów
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopów określonych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający n dopuszcza możliwość składania ofert częściowych: Część A: mikroskop stereoskopowy z wyposażeniem - 1 szt. Część B: mikroskop - 1 szt. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzenia do siedziby zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzenia. W zakresie części B- Zakres zamówienia obejmuje również instalację i uruchomienie urządzenia, a także szkolenie z teorii, użytkowania i obsługi urządzenia, dla min. 1 osoby, po instalacji i uruchomieniu urządzenia, w terminie i miejscu wskazanym przez zamawiającego). 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2A-B do SWZ. 4) Termin realizacji zamówienia: do 30 dni od daty zawarcia umowy. 5)Adres dostawy: Część A: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, ul. Bankowa 9, 40-007 Katowice; Część B: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Instytut Nauk o Ziemi, ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: min. 24 miesiące, licząc od daty podpisania protokołu odbioru. 7) Zmiany postanowień zawartej Umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, wynikające z dyspozycji art. 455 ust. 1 pkt 1) ustawy Pzp, mogą nastąpić w okolicznościach przewidzianych w par. 10 ust. 2 wzoru umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
Interne Kennung: DZP.382.2.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Komunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: część A: mikroskop stereoskopowy z wyposażeniem - 1 szt.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia w zakresie część A jest mikroskop stereoskopowy z wyposażeniem - 1 szt. , określony w załączniku nr 2A do SWZ. Oferowane urządzenie musi być fabrycznie nowy i nieużywany, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji: nie wcześniej niż 2025), posiadać stosowne certyfikaty dopuszczające go do sprzedaży i użytkowania na terenie RP. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny sprzętu. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzenia do siedziby zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez zamawiającego. Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzenia. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2A do SWZ. 4) Termin realizacji zamówienia: do 30 dni od daty zawarcia umowy. 5)Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, ul. Bankowa 9, 40-007 Katowice; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: min. 24 miesiące, licząc od daty podpisania protokołu odbioru.
Interne Kennung: część A
Los: LOT-0005
Titel: część B: mikroskop - 1 szt.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia w zakresie części B, jest dostawa mikroskopu - 1 szt. 2) Zakres zamówienia obejmuje: zakup i dostarczenie urządzenia do siedziby zamawiającego wraz z rozładunkiem, wniesieniem do miejsca wskazanego przez zamawiającego. Wykonawca zapewni instalację i uruchomienie urządzenia, a także szkolenie z teorii, użytkowania i obsługi urządzenia, dla min. 1 osoby, po instalacji i uruchomieniu urządzenia, w terminie i miejscu wskazanym przez zamawiającego). Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzenia. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2B do SWZ. 4) Termin realizacji zamówienia: do 30 dni od daty zawarcia umowy. 5)Adres dostawy: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Instytut Nauk o Ziemi, ul. Będzińska 60, 41-200 Sosnowiec; 6) Wymagany minimalny termin gwarancji: min. 24 miesiące, licząc od daty podpisania protokołu odbioru.
Interne Kennung: część B
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa mikroskopów
Internal identifier: DZP.382.2.18.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38510000 Microscopes
5. Lot
Lot: LOT-0004
Internal identifier: część A
Lot: LOT-0005
Title: część B: mikroskop - 1 szt.
Internal identifier: część B