See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i innych preparatów przez okres 3 miesięcy – Część nr 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych preparatów przez okres 3 miesięcy. Asortyment oraz ilości określa Formularz asortymentowo-cenowy – Część nr 6, stanowiący załącznik nr 2 do zaproszenia. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia oraz dokumenty i oświadczenia potwierdzające ich spełnianie określa załącznik nr 6 do niniejszego zaproszenia (Wymogi dotyczące przedmiotu zamówienia) – w zakresie odnoszącym się do Części nr 6 i poszczególnych pozycji tej Części.
Interne Kennung: DZP/67/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAPROSZENIE DO NEGOCJACJI - Część nr 6
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do zaproszenia do negocjacji( Formularz asortymentowo- cenowy - Część nr 6)
Interne Kennung: Część nr 6