2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników sesji szkoleniowo- egzaminacyjnej w dniach 07-11.09.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi hotelarskie, konferencyjne, gastronomiczne dla uczestników sesji szkoleniowo – egzaminacyjnej w dniach 7-11 września 2026r. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 545922-2026
Interne Kennung: 215/BF/26/KU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001