2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania graficznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji oprogramowania Adobe Creative Cloud dla zespołów graficznych lub równoważnego – zwanego dalej oprogramowaniem (za oprogramowanie równoważne przyjmuje się oprogramowanie spełniające wszystkie funkcje, zgodnie z dokumentacją techniczną programów wskazanych przez Zamawiającego, jako standard). Szczegóły dotyczące opisu równoważności określone zostały w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga sukcesywnego dostarczenia subskrypcji wymienionego wyżej oprogramowania przez okres 4 lat od daty zawarcia umowy. Zamawiający przewiduje zamówienie maksymalnie 120 subskrypcji (średnio 30 sztuk rocznie) na okres 1 roku każda, jednak nie mniej niż 15 szt. rocznie. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ i umowie – Załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 426425-2025
Interne Kennung: OPPIV.272.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48322000 Grafiksoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001