See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkretus pirkimas Nr. 3 - Vandeniliu varomų autobusų, skirtų vežti keleivius miesto sąlygomis, nuoma be vairuotojų
Beschreibung: Konkretus pirkimas Nr. 3 - Vandeniliu varomų autobusų, skirtų vežti keleivius miesto sąlygomis, nuoma be vairuotojų pagal pirkimo dokumentuose nurodytus reikalavimus.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114110 Rettungswagen, 34115000 Sonstige Personenkraftwagen, 34120000 Kraftfahrzeuge für die Beförderung von zehn oder mehr Personen, 34121400 Niederflurbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sutartis 24 (dvidešimt keturi) mėnesiai nuo pirmo pristatyto Autobuso perdavimo priėmimo akto pasirašymo dienos, šios dienos neskaičiuojant. Sutartis gali būti automatiškai pratęsta 3 kartus. Detaliau žr. Sutartyje