624433-2026 - Ergebnis
Lettland – Bauleistungen im Hochbau – RRTS būvdarbu veikšana
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RRTS būvdarbu veikšana
Beschreibung: Rīgas radio un televīzijas stacijas (turpmāk arī – Objekts) pārbūves būvdarbu veikšana, projekta dokumentācijas detalizācijas, tehniskās apsekošanas un inženiertehniskās izpētes veikšana saskaņā ar būvprojektu un tehnisko specifikāciju
Interne Kennung: LVRTC 2024/1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Saskaņā ar tehnisko specifikāciju - t.sk., bet ne tikai tehniskās apsekošanas un inženiertehniskās izpētes veikšana.