2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Piastowa oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z PSZOK.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Piastowa oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z PSZOK. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ, a szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określono w Załączniku nr 9 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia).
Interne Kennung: ZP.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta Piastowa oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów z PSZOK.
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden