624454-2026 - Ergebnis
Polen – Technische Kontrolle und Tests – Wykonanie kontroli okresowych rocznych stanu technicznego budowli hydrotechnicznych na terenie Nadzoru Wodnego w Chełmie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie kontroli okresowych rocznych stanu technicznego budowli hydrotechnicznych na terenie Nadzoru Wodnego w Chełmie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kontroli okresowych, co najmniej raz w roku, o których mowa w art. 62 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (Dz. U. z 2026 r. poz. 524) obiektów wymienionych w Załączniku nr 10.1 Wykaz budowli do kontroli okresowych rocznych, zlokalizowanych na obszarze Nadzoru Wodnego w Chełmie.
Vorherige Bekanntmachung403027-2026
Interne KennungL.ROZ.270.2.38.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCzęść 1