2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wysokospecjalistycznych łóżek porodowych dla Zespołu Oddziałów Ginekologii i Położnictwa oraz Doposażenie Zespołu Oddziałów Ginekologii i Położnictwa oraz Poradni Kardiologicznej w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup wysokospecjalistycznych łóżek porodowych dla Zespołu Oddziałów Ginekologii i Położnictwa oraz Doposażenie Zespołu Oddziałów Ginekologii i Położnictwa oraz Poradni Kardiologicznej w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o., MSB/PN/57/08/2026, których szczegółowy zakres i przedmiot został określony w specyfikacji asortymentowo-cenowej stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ i załączniku 6 do SWZ, tj. parametry techniczne oraz w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: MSB/PN/57/08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie faktyczne i prawne: Zamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, skraca termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia. Ostateczny termin zakończenia realizacji Zadania i złożenia Województwu Mazowieckiemu Sprawozdania z wykonania całości Zadania przypada na dzień 7 grudnia 2026 r. Nie dotrzymanie powyższego terminu będzie skutkowało niewypłaceniem dotacji. Wynika to bezpośrednio z zapisów umowy o dofinansowanie nr W/UMWM-UU/UM/NW/6391/2026 (data zawarcia umowy 27.08.2026 r.) oraz nr W/UMWM-UU/UM/NW/6387/2026 (data zawarcia 28.08.2026 r.) Zastosowanie standardowego, 30-dniowego terminu składania ofert, w połączeniu z czasem niezbędnym na badanie i ocenę ofert spowodowałoby, że podpisanie umowy z Wykonawcą nastąpiłoby w okresie uniemożliwiającym odbiór do dnia 30.11.2026 r. Tym samym jedynie zastosowanie procedury przyspieszonej (skrócenie terminu do 15 dni) gwarantuje zachowanie realnego czasu na realizację zamówienia przez Wykonawcę, co chroni interes publiczny przed utratą dotacji.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Łóżko porodowe wysokospecjalistyczne
Beschreibung: CZĘŚĆ 1 - Łóżko porodowe wysokospecjalistyczne – 2 sztuki
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - Aparat USG do badań prenatalnych
Beschreibung: CZĘŚĆ 2 - Aparat USG do badań prenatalnych – 1 zestaw
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 – Defibrylator
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 – Defibrylator – 1 sztuka
Interne Kennung: Część nr 3