2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení SW produktů IBM Informix
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také „VZ“) je rozšíření licenčního balíku SW produktů IBM o následující produkty: • D263ULL - IBM Informix 4GL Compiler Runtime Option Virtual Processor Core License + SW Subscription & Support 12 Months – počet: 23 • D0529ZX - IBM Informix Advanced Enterprise Edition Cartridge for IBM Cloud Pak for Data Virtual Processor Core License + SW Subscription & Support 12 Months – počet: 55. Podrobná specifikace předmětu plnění VZ je uvedena v Příloze č. 2 ZD – Návrh smlouvy na pořízení licencí a podpory k produktům IBM Informix (dále jen „návrh smlouvy“ nebo „smlouva“).
Interne Kennung: 23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající: • ve změně ceny za plnění předmětu VZ v případě změn daňových předpisů upravujících výši DPH. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. IV. odst. 3. návrhu smlouvy. • ve změně počátku předplatného a podpory v případě pozdního nabytí účinnosti smlouvy. Vyhrazená změna závazku je podrobně vymezena v čl. II. odst. 2. návrhu smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost nahrazení vybraného dodavatele novým dodavatelem, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy před zpřístupněním předmětu smlouvy zadavateli. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístila jako další v pořadí dle hodnocení nabídek v původním zadávacím řízení (dále jen „nový dodavatel“). Smlouva bude uzavřena v souladu se zadávací dokumentací (včetně požadavků zadavatele na dobu plnění), a zároveň s nabídkou nového dodavatele, a to včetně cenové nabídky nového dodavatele. V případě změn daňových předpisů upravujících výši DPH bude upravena výše DPH. Nový dodavatel musí splňovat podmínky účasti v zadávacím řízení stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu ustanovení § 37 ZZVZ a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci původního zadávacího řízení ve smyslu § 104 ZZVZ. V případě, že nový dodavatel neposkytne zadavateli včasnou a řádnou součinnost s uzavřením smlouvy, nebo nesplní podmínky účasti v zadávacím řízení a podmínky pro uzavření smlouvy, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí dle hodnocení nabídek v původním zadávacím řízení, a tento postup může zadavatel uplatnit i opakovaně.