2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT Hardware
Beschreibung: De opdracht betreft de aanschaf inclusief garantie en dienstverlening van leerling- en medewerkersdevices, waaronder oplaadkarren, laptops, desktops, Chromebooks/Googlebooks, iPads en soortgelijke apparatuur inclusief bijbehorende accessoires voor alle locaties van opdrachtgever. Het doel van de opdracht is om per school passende ICT Hardware aan te schaffen inclusief bijbehorende dienstverlening met inachtneming van het programma van eisen. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Informatie over de omvang van de opdracht is opgenomen in paragraaf 2.4 van de Aanbestedingsleidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: ICT Hardware
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1