2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w wybranych obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w wybranych obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w wybranych obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (ZP/001/26)
Beschreibung: Usługa utrzymania czystości pomieszczeń w wybranych obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (ZP/001/26) - część II Część II dotyczy budynku C oraz D: budynek C przy ul. Towarowej 53 – sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sal wykładowych, pomieszczeń biurowych, sanitariatów, stref wypoczynkowych (w budynku oraz na dziedzińcu), mycie okien wraz z przeszkleniami, mycie konstrukcji zewnętrznej platformy, czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie płytek ceramicznych/gresowych z zabezpieczeniem antypoślizgowym, czyszczenie wykładzin PCV wraz z akrylowaniem, pranie/czyszczenie foteli i krzeseł, sprzątanie interwencyjne; budynek D przy ul. Towarowej 55 – sprzątanie ciągów komunikacyjnych, sal wykładowych, pomieszczeń biurowych, sanitariatów, stref wypoczynkowych (w budynku oraz na dziedzińcu), parkingu 2 poziomowego, klatki schodowej A1, chodnika i dziedzińców oraz rampy zjazdowej z i na parking, mycie okien wraz z przeszkleniami, mycie szklanych elewacji i obustronne okien oraz świetlików z użyciem specjalistycznego sprzętu, mycie konstrukcji przeszklonych wind, czyszczenie wykładzin dywanowych, czyszczenie płytek ceramicznych/gresowych z zabezpieczeniem antypoślizgowym, czyszczenie wykładzin PCV wraz z akrylowaniem, pranie/czyszczenie foteli i krzeseł, sprzątanie interwencyjne. .
Interne Kennung: ZP/001/26