2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odnawialne źródła energii w Gminie Brzeziny - III edycja”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Odnawialne źródła energii w Gminie Brzeziny - III edycja”. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach: Projekt FELD.02.06-IZ.00-0007/25 realizowany w ramach FELD.02.06 Działanie: Odnawialne źródła energii – ZIT Łódzki Obszar Metropolitalny w ramach Priorytetu: Fundusze europejskie dla zielonego Łódzkiego, Program: Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: 1) paneli fotowoltaicznych dla obiektów zlokalizowanych na terenie gminy – ilość instalacji 195 szt., o łącznej mocy 1 038,60 kW 2) magazynów energii dla instalacji fotowoltaicznych w ilości 190 sztuk i pojemności 950 kWh Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w programie funkcjonalno - użytkowym, który stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: RIiRG.271.2.10.2026.RD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen