2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Dęba Rozalin - Tarnobrzeg - Sandomierz - Grębów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przewóz podróżnych zastępczą komunikacją autobusową na odcinku Dęba Rozalin - Tarnobrzeg - Sandomierz - Grębów, według rozkładu jazdy dostarczonego przez Zamawiającego. W przeliczeniu na ilość kursów, suma kilometrów wynosi 100 540 autobusami 50 osobowymi.
Interne Kennung: Rz.240.3356.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001