See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kukarskės globos namų pagrindinio pastato stogo rekonstravimo ir patalpų įrengimo techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos (atviras tarptautinis konkursas)
Beschreibung: Techninio darbo projekto ir projekto vykdymo priežiūros paslaugų pirkimas.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0