See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van droge voeding
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van "droge voeding" aan de centrale keukens van PC Gent-Sleidinge voor een periode van 2 jaar (vanaf 1/10/2026 tot 30/09/2028) met de mogelijkheid om met 2 jaar te verlengen. Voor alle artikelen, zowel opgenomen in de inventaris als in de catalogus, is de prijs gebaseerd op een vaste procentuele korting op de catalogusprijs. De catalogusprijs met publieke tarieven wordt gedurende de gehele looptijd van de opdracht beschikbaar gesteld door de inschrijver-leverancier. De inschrijver vermeldt in de offerte waar deze online catalogus beschikbaar wordt gesteld. De catalogus en de overeenstemmende tarieven van de inschrijver zullen door de inschrijver gratis worden bezorgd en zullen tijdens de opdrachtduur door de inschrijver worden bijgewerkt met de geldende gepubliceerde tarieven op basis van de evolutie van de publieke online catalogus. De procentuele korting ligt vast voor de volledige looptijd van de opdracht. Om de kwaliteit te vergelijken zal er op een afgesproken tijdstip vergelijkbare stalen worden opgevraagd van de aanbieders zowel uit de inventaris als uit de catalogus. Deze zullen gebeuren op volledig willekeurige door PCGS bepaalde momenten Er dient 1x per week geleverd te worden - Te Gent - Fratersplein 9 : Elke donderdag tussen 7u30 en 9u30 - Te Sleidinge - Weegse 2 ( via Langendam ) : Elke Dinsdag tussen 7u30 en 9u30 Details van de leveringsvoorwaarden worden verder omschreven in het dossier. De raming van het dossier is gebaseerd op afnames van vorige jaren. De geraamde jaaromzet is louter indicatief. De bedragen kunnen groter of kleiner zijn zonder dat de opdrachtnemer daarom gemachtigd is de voorwaarden van het contract te wijzigen of enige schadevergoeding te eisen. De aanbestedende overheid is niet verplicht de opdracht te gunnen. Zij kan afzien van de procedure met een gemotiveerd besluit en die eventueel herbeginnen, desnoods op een andere wijze. Vragen aangaande dit bestek dienen uitsluitend gesteld te worden via het forum tot ten laatste tien dagen vòòr de uiterste indieningsdatum, zijnde 04 juni 2026 om 12u (Artikel 81 KB Plaatsing 18 april 2017).
Interne Kennung: PPP0VI-156/6092/KEU-DROGE VOEDING - 10/2026 - 09/2028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15893000 Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Leveren van droge voeding
Interne Kennung: KEU-DROGE VOEDING - 10/2026 - 09/2028_1