2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31193090: Renovatie beweegbare delen N3 Papendrechtsebrug
Beschreibung: De aard van de oorspronkelijke opdracht van de renovatie van de beweegbare delen van de Papendrechtsebrug is als volgt: Het vervangen van het val, -het bewegingswerk en -de ballastkist. De daartoe noodzakelijke aanpassingen aan de basculekelder. Het vervangen van de bediening, besturing en bewaking. Het vervangen van alle elektrotechnische installaties en industriële automatisering. Het verwijderen van het bestaande bedienhuis en de aanbouw van een nieuwe technische ruimte, inclusief een lokale bedienplek. Het verwijderen van de inspectiewagens. Het aanbrengen van een nieuw inspectie pad. Het vervangen en aanpassen van de installaties en voorzieningen voor het veilig stoppen van het landverkeer. Het aanbrengen van nieuwe voegovergangen. Het herstellen en aanpassen van het remming- en geleidewerk. Het vervangen van de scheepvaartsignalering. Het realiseren van bereikbaarheidsvoorzieningen voor de regio. Het faciliteren van incidentele passages voor het vaarverkeer.
Interne Kennung: 31193090
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221110 Bau von Brücken