2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodnego roztworu chlorku poliglinu w ilości 120 ton (dalej jako „Produkt”). 2. Miejsce dostaw: Zakład Uzdatniania Wody Maczki ul. Wodociągi 4, 41-217 Sosnowiec (PL22B). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. 4. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. 5. Przedmiotowe środki dowodowe: 5.1. W celu wykazania, że oferowany Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi w Załączniku nr 5 do SWZ – tj. w OPZ Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą nw. przedmiotowe środki dowodowe: 1) aktualny Atest Higieniczny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny, dopuszczający Produkt do stosowania w wodzie przeznaczonej do spożycia; 2) Specyfikację Techniczną oferowanego Produktu. Uwaga: Specyfikacja Techniczna powinna potwierdzać spełnianie wszystkich wymagań określonych w pkt 2 Załącznika nr 5 do SWZ - OPZ. Zamawiający wymaga, by w Specyfikacji Technicznej ujęte były konkretne wartości liczbowe co do parametrów wskazanych w pkt 2 OPZ (poza postacią). Zamawiający dopuszcza podanie parametrów w jednostkach innych niż wskazane w OPZ pod warunkiem możliwości przeliczenia ich na jednostki tam określone. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzą, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone w OPZ. 5.2. Zamawiający zastrzega, że w przypadku, gdy Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa powyżej, lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe okażą się niekompletne, wezwie Wykonawcę, w trybie art. 107 ust. 2 Ustawy, do ich złożenia lub uzupełniania w wyznaczonym terminie.
Interne Kennung: OP/321/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24312123 Polyaluminiumchlorid
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 120 Tonnen