See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opremanje vivarija
Beschreibung: Predmet nabave je nabava i isporuka opreme za vivarij, sukladno Tehničkim specifikacijama, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi za svaku pojedinu grupu predmeta nabave. Predmet nabave podijeljen je na pet grupa. Sva ugovorena i isporučena roba i oprema mora biti nova, nekorištena i u tvorničkome pakiranju. Postupak nabave financira se iz vlastitih sredstava: Programski ugovor – razvojna komponenata.
Interne Kennung: 3.73
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sustav za smještaj i uzgoj laboratorijskih životinja
Beschreibung: Predmet nabave za Grupu 1 je nabava sustava za smještaj i uzgoj laboratorijskih životinja, sukladno Tehničkim specifikacijama, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Nabava uključuje dostavu, isporuku, montažu (gdje je primjenjivo), puštanje u rad (gdje je primjenjivo), atestiranje (gdje je primjenjivo) i edukaciju (gdje je primjenjivo).
Interne Kennung: 3.73-1
Los: LOT-0002
Titel: Oprema za lokalnu ventilaciju i zaštitu korisnika
Beschreibung: Predmet nabave za Grupu 2 je nabava opreme za lokalnu ventilaciju i zaštitu korisnika, sukladno Tehničkim specifikacijama, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Nabava uključuje dostavu, isporuku, montažu (gdje je primjenjivo), puštanje u rad (gdje je primjenjivo), atestiranje (gdje je primjenjivo) i edukaciju (gdje je primjenjivo).
Interne Kennung: 3.73-2
Los: LOT-0003
Titel: Stolni digestor i laboratorijski stol
Beschreibung: Predmet nabave za Grupu 3 je nabava stolnog digestora i laboratorijskog stola, sukladno Tehničkim specifikacijama, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Nabava uključuje dostavu, isporuku, montažu (gdje je primjenjivo), puštanje u rad (gdje je primjenjivo), atestiranje (gdje je primjenjivo) i edukaciju (gdje je primjenjivo).
Interne Kennung: 3.73-3
Los: LOT-0004
Titel: UV-C dezinfekcijske lampe
Beschreibung: Predmet nabave za Grupu 4 je nabava UV-C dezinfekcijske lampe, sukladno Tehničkim specifikacijama, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Nabava uključuje dostavu, isporuku, montažu (gdje je primjenjivo) i puštanje u rad (gdje je primjenjivo).
Interne Kennung: 3.73-4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31515000 Ultraviolettlampen
Los: LOT-0005
Titel: Sustav bioekskluzijskih kaveza za gnotobiotiku
Beschreibung: Predmet nabave za Grupu 5 je nabava sustava bioekskluzijskih kaveza za gnotobiotiku, sukladno Tehničkim specifikacijama, Troškovniku i ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Nabava uključuje dostavu, isporuku, montažu (gdje je primjenjivo), puštanje u rad (gdje je primjenjivo), atestiranje (gdje je primjenjivo) i edukaciju (gdje je primjenjivo).
Interne Kennung: 3.73-5
2. Procedure
Procedure
Title: Opremanje vivarija
Internal identifier: 3.73
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 3.73-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 3.73-2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3.73-3
Lot: LOT-0004
Title: UV-C dezinfekcijske lampe
Internal identifier: 3.73-4
Additional classification (cpv): 31515000 Ultraviolet lamps
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 3.73-5