See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SVA/4620-325/2025: DEC Jarosław- „Dostawa ciepła do systemu ciepłowniczego połączona z obsługą i eksploatacją kotłowni na paliwa stałe w kompleksie wojskowym w miejscowości Rząska koło Krakowa”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła do systemu ciepłowniczego połączona z obsługą i eksploatacją kotłowni na paliwa stałe w kompleksie wojskowym w miejscowości Rząska koło Krakowa.
Vorherige Bekanntmachung: 438866-2025
Interne Kennung: SVA/4620-325/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 09111000 Steinkohle und aus Steinkohle gewonnene Brennstoffe, 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln, 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 09111000 Steinkohle und aus Steinkohle gewonnene Brennstoffe, 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji polegające na możliwości zmniejszenia lub zwiększenia do 40% zakresu przedmiotu umowy w stosunku do ilości wytworzonych GJ, określonych w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego, w tym w szczególności wynikających z warunków atmosferycznych.